всі категорії
EN

Головна>продукти>РИНОК ЄС>З'єднання

c3
c3

CLE4541

ІМЯ: Руйнівник

A: червоний хвіст до парчі корони з парчі + червоно-зелений стробоскоп; B: зелений хвіст до червоної блискучої верби + зелений та золотий стробоскоп; С: червоний хвіст до парчавої хрусткої верби + червоний; D: хвіст спеціального свисту до крис; E: хвіст парчі до парчевої крони.


В: зелений хвіст до парчавої хрусткої верби + зелений; B: блакитний хвіст до золотої блискучої верби + синій; C: червоний хвіст до золотої долоні ti-gold + червоно-біла строба; D: зелений хвіст до ти-золотої долоні + зелено-золотий стробоскоп; Е: хвіст особливого свисту до крис; F: хвіст дощу парчі до парчевої тріскучої верби.


A: червоний кросет; B: зелений кросссет, AB чергується; C: сріблястий хвіст до червоно-білого стробоскопа; D: срібний хвіст до зеленого та золотого стробоскопа; E: сріблястий хвіст до chrys; F: червоний хвіст до парчевої крони червоний; G: зелений хвіст до парчевої крони зелений; H: синій хвіст до парчевої крони + синій.


A: парча під час дощового хвоста до парчавої тріскучої верби; В: хвіст парчі до парчевої крони; С: хвіст особливого свисту до крис; D: chrys mine до червоного хвоста до ti-thunder.


запит Тепер

Інформація про продукт

Тип: Змішаний

Розмір: 855x360x234mm

Калібр: 20мм & 25мм & 30мм

Постріли: 254

НЕК: 3871г

CBM: 0.095

Упаковка: 1/4