всі категорії
EN

Головна>Новини>Новини компанії

Віртуальна демонстрація сезону 2021

«З продовженням пандемії коронавірусу продажі феєрверків серед споживачів, включаючи бенгальські вогні та петарди, зросли більш ніж удвічі. Але імпорт з Китаю, який забезпечує понад 90% світових феєрверків, зупинився на початку цього року, і лідери галузі очікують дефіциту поставок у найближчі дні ".
- від CNN Business

新闻 配 图 -1 修 后

Сезон 2020 року в Сполучених Штатах дивний, оскільки феєрверк 1.3G все скасовано, тож бурхливий споживчий феєрверк 1.4G змушує Америку швидко закінчити запас. Як тільки закінчиться святкування 4 липня, демонстрація наших нових продуктів цього року буде переведена в режимі онлайн через неминучу ситуацію з COVID-19 відразу після літньої зупинки.

Ми розробили цілий новий перелік продуктів, включаючи американські вироби на 500 грам тортів, римські заграви зі свічками, дими, а також європейські предмети складних феєрверків, шахт, фонтанів та ін. Дуже цікавим способом представлення в демонстраційному відео, тим часом, нові серії все, що міститься в демо-списку.

ПЕРЕЙТИ СЕРІЮ
НЕОНОВА СЕРІЯ
ПУНКТИ РОЗКРИТТЯ ГЕНДЕРІВ
ФІОЛОТОВА СЕРІЯ

Привабливий дизайн етикетки, приємний та акуратний виступ, міцність пудри з биттям серця та звуками, це може бути найкращою демонстрацією чилі феєрверків, коли-небудь організованою. Перейдіть і перевірте це за посиланням нижче, ваші коментарі та запити більше ніж вітали.

2020-11-27